LIDO ALUS SĒTA

LIDO ALUS SĒTA

Foto galerija

LIDO ALUS SĒTA ir vienīgais LIDO ēdināšanas uzņēmums , kas atrodas Vecrīgā, ļoti skaistā vecpilsētas ēkā. Restorāna trīs zāles vienlaicīgi var apmeklēt 120 alus mīļi. LIDO ALUS SĒTAS bārā tiek piedāvāts plašs alkoholisko un atspirdzinošo dzērienu klāsts, arī Latvijā ražotās alus šķirnes. Kausos šeit pilda gan filtrēto, gan nefiltrēto – “dzīvo” alu. Varēsiet nogaršot  gan LIDO Speciālo alu, gan īpaši populāro LIDO Medalu.  

LIDO ALUS SĒTA piedāvā ikdienas pusdienu maltīti un visdažādākās alus uzkodas. Jūs varat vērot, kā lielās pannās uz atklātas uguns tiek gatavoti tik ierastie latviešu nacionālie ēdieni: ceptie kartupeļi, zirņi ar speķi, grilētas cūku ribiņas, cepts cūkas stilbs vai cepts asaris, kā arī vēl citi ēdieni visdažādākajām gaumēm.
Apmeklējuma laikā jūs priecēs fonā skanošā latviešu mūzika. Vasaras sezonā no 1. maija līdz 1. oktobrim darbojas vaļējā āra terase, kas paver brīnišķīgu skatu uz Doma laukumu.

"Ēdiens nav tikai kaut kas, ko mēs ēdam. Tas ir nemitīgs atgādinājums, ka esam dzīvi. Ēšana ir dzīvība. Ik reizi, kad mēs ēdam, dvēsele turpina savu ceļojumu uz zemes. Pie katra kumosa, ko mēs norijam, kāda balss saka – es izvēlos dzīvību. "
 / Marks Dāvids / 


Rīgā, Tirgoņu ielā 6, LV-1050,
Tālr.: +371 67222431,
Tālr./fakss: +371 67222433,
e-pasts: alusseta@lido.lv

Darba laiks:
Katru dienu 11:00 - 22:00
   


Skatīt lielāku karti

Visas aktualitātes