Gaļas produkcija

Gaļas produkcija

... no Latvijas lauku labumiem!

LIDO Delikatešu ceha gardumi

 

LIDO vārds garantē kvalitāti, to šī uzņēmuma darbinieki tur augstu savos ēdināšanas uzņēmumos un arī Delikatešu cehā, kur ražo dažādus gaļas izstrādājumus.

 

Delikatešu cehā gatavoto parasti pērk LIDO apmeklētāji, kuri vēlas iegādāties ko ātri pagatavojamām un gardām vakariņām, piknikam vai ciema kukulim.

 

LIDO delikatešu cehs darbojas jau no 1995. gada, un visus šos gadus šeit nemainīgi saglabā sākotnējo ieceri - ražot pašu labāko produkciju no nevainojamām izejvielām.

 

LIDO Delikatešu cehā ražotajiem gaļas izstrādājumiem tiek izvēlēta svaiga, atdzesēta gaļa, audzēta un apstrādāta Latvijā. LIDO neizmanto saldētu gaļu, gaļas atgriezumus, cīpslas, liellopu taukus, ādas un citas nekvalitatīvas lietas delikatešu ražošanai.

 

LIDO gaļu pārstrādā, izmantojot jaunākās tehnoloģijas no Austrijas kompānijām Schaller un Wiberg. Katram izstrādājumam ir sagatavots īpašs garšvielu maisījums no dabīgām garšvielām un garšaugiem. Desu mākslīgie un dabīgie apvalki tiek iepirkti no vācu firmas Schaller.

 

Desas, sardeles, vistas un citi gardumi tiek kūpināti krāsnīs uz dižskābaržu skaidām, pēc tam vēl apstrādāti pēc dažādām metodēm, lai līdz pircējiem nonāktu garšīgi un veselīgi gaļas izstrādājumi.

 

Pircēji īpaši ir iecienījuši LIDO pastētes, šajā cehā ražo arī cīsiņus un sardeles, pusžāvētas, cietžāvētas, vārītas desas, žāvētas vistiņas, saldētus un marinētus gaļas produktus.

Šo produktu cena atbilst to kvalitātei, to novērtējuši arī pircēji - pieprasījums aug. LIDO delikatešu cehs strādā 24 stundas diennaktī, saražojot līdz 8 tonnām produkcijas ar 110 asortimentā esošiem izstrādājumiem.

LIDO produkciju tirgo vairāk kā 700 veikalos visā Latvijā.
Katru dienu LIDO gaļas izstrādājumus iegādājas apmēram 12 000 cilvēku.

LIDO Bāze
Ķengaraga ielā 3, Rīgā, LV-1063
Tālr. 67846073, 67253833
E-pasts: info.baze@lido.lv

 

Visas aktualitātes